Spoštovani starši!

Dne 9. 2. 2021 bomo vrtci ponovno na široko odprli vrata za vse otroke. Okrožnica – povezava

Delovali bomo ob spoštovanju priporočil NIJZ za preprečevanje širjenja okužbe s SARS-Cov-2, ki še vedno prepovedujejo mešanje oddelkov. Oddelki bodo organizirani v tako imenovane »mehurčke«,  znotraj katerih bo organiziran poslovalni čas. Zaradi tovrstne organiziranosti posameznih oddelkov in zagotavljanja poslovalnega časa, bomo imeli nemalo težav z zagotavljanjem strokovnega kadra, zato je pomembno, da svojim vzgojiteljicam napoveste čas prihoda in odhoda otroka ter se tega res držite.

Prosimo vas, da spremljate zdravstveno stanje otrok. V vrtec lahko prihajajo le zdravi otroci. Enako velja za vse tiste, ki otroka v/iz vrtec pospremite.

Za natančno organizacijo dela v naslednjem tednu in naročilo primerne količine živil vas prosimo, da za ta namen izpolnite kratko anketo, ali bo vaš otrok v tednu od 9. 2. do 12. 2. 2021 prišel v vrtec ali ne. To storite najkasneje do 6. 2. 2021, do 12. ure.

Veselimo se, da se po dolgem času spet srečamo v polnem številu. Dobrodošli nazaj!

V imenu vseh zaposlenih Vrtca Čebelica Šentjernej:

Ravnateljica: Ana Srpčič

Okrožnica MIZŠ